Aktualność: Wydział Prawa i Administracji UMK zaprasza na wykład
Szanowni Państwo,
Zarząd KPO KIDP przekazuje poniższą informację i gorąco zachęca do wzięcia udziału w spotkaniu:


Szanowni Państwo

W ramach studiów z zakresu doradztwa podatkowego prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu chcemy zapewnić studentom kontakt z najlepszymi znawcami prawa podatkowego. W tym celu zapraszamy do wygłoszenia tzw. wykładów eksperckich najlepszych znawców tej problematyki, zarówno praktyków jak i przedstawicieli nauki.

 

Dnia 18 listopada 2016 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu gościć będzie Pani sędzia WSA dr Dagmara Dominik-Ogińska, która wygłosi wykład pt.:

 

Pytania prejudycjalne w sprawach podatkowych

i walor wyroków Trybunału Sprawiedliwości

 

Budynek Wydziału Prawa i Administracji ul. Bojarskiego 3, Toruń

Sala Rady Wydziału,

piątek 18 listopada 2016 r.

godz. 18.00-19.30

 

Wykład ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Dr. hab. Wojciech Morawski, prof. UMK
Pełnomocnik Dziekana WPiA

ds. Kierunku Doradztwo Podatkowe

 

Dr Dagmara Dominik-Ogińska - absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Paris IX Dauphine oraz Uniwersytetu Paris Panthéon-Sorbonne w Paryżu; sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego we Wrocławiu, dwukrotnie nagrodzona przez Międzynarodową Komisję Prawników tytułem Sędzia Europejski (2011 i 2014); autorka i współautorka artykułów i monografii z zakresu prawa podatkowego; członek (obecnie członek zarządu) International Association of Tax Judges, Association of European Administrative Judges i International Fiscal Association.


DATA PUBLIKACJI: 2016-11-14 + pozostałe aktualności
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
»Na górę »Strona główna »Drukuj
,
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia